Tiskové Studio

Tiskové studio Jiřího Štiky

Naše studio nabízí nejmodernější ofsetový, digitální či fotografický tisk v té nejvyšší kvalitě. Jako naši zákazníci jistě oceníte také velice příznivou cenu a rychlost. Pro fotografický tisk používáme tiskárnu EPSON 9800, která tiskne až třemi černými inkousty zároveň, což zaručuje naprosto jedinečný umělecký dojem z vašich černobílých a barevných snímků, a to až do šíře 110cm .

Pro digitální tisk používáme produkční zařízení Minolta PRO 6000L. Na jedné straně vložíte papír a na druhé straně vám vyjede již hotová kniha či brožura. Rychle, kvalitně a vždy ke spokojenosti našich klientů.

 

Velkoformátový tisk                 styluspro7900 tiskarna.jpg

V našem studiu si můžete nechat tisknout fotografie od formátu 9cm x 13cm až po velikost 110cm x 150cm. Samozřejmostí jsou i panoramatické fotografie o velikosti 60cm x 400cm apod. Je vám formát A4 nebo A3 na kalendáře malý ? Zkuste náš jedinečný formát SRA3 45cm x 32cm. Potřebujete potisknout banner či plátno velkého formátu ? U nás není problém !!!!!!!!!

 

 

Tisk vizitek

Naše studio nabízí nepřeberný sortiment papíru určeného pro tisk vizitek. Chcete mít kovovou vizitku či umělou ? Líbí se Vám vizitka na strukturovaném papíře nebo raženou ? Neváhejte se na nás obrátit !

 

Tisk katalogů a brožur

 

Chcete, aby vaše společnost byla dobře vidět? Tak katalog od nás splní vaše nejnáročnější požadavky. Tým našich výtvarníků vám vytvoří katalog na míru, který bude splňovat ty nejvyšší požadavky mediální kvalityNízké náklady jsou samozřejmostí.

 

Tisk knih

 

S našimi knihami jste vidět. Nabízíme papíry té nejvyšší jakosti pro Vaše knihy, ať už se jedná o román či fotoknihu. Nabízíme měkké i pevné přebaly, různé typy knihařských vazeb a nepřeberné množství materiálů.

Chcete photobook? Uděláme pro vás fotoknihu z vaší krásné dovolené, chcete modelingovou knihu? Opět není problém. Fotokniha vám vždy připomene neopakovatelné okamžiky vašeho života.

 

 

Rámování a paspartování          Laminovačka a nejkvalitnější folie.jpg

Pro vaše fotografie a umělecká díla nabízíme špičkové rámovací a paspartovací materiály od společnosti NIELSEN. Jedná se o obrovské množství ALU či dřevěných rámů, skel a clip rámů. V nabídce máme různé papírové pasparty s vyřezávanými vzory v nepřeberném množství barev a povrchových úprav. Muzeální materiály jsou samozřejmostí.

 

Tisk na plátno

 

Toužíte potom, aby vaše fotografie dostaly nádech uměleckého díla či krásného malířského obrazu ? Tak to vám zaručí náš jedinečný tisk na plátno. Naše unikátní technologie tisku podtrhují vysoce kvalitní plátna od společnosti Hahnemühle. Chcete lesklé či matné plátno ? Nebo raději byste měli doma plátno, na které maloval Monet, Degas či Da Vinci ? Nic Vám již nebrání uskutečnit vaše sny. Plátna vám napneme na malířské rámy či vám je zarámujeme.