Fotopapíry Harman

Fotopapíry značky Harman Média světových značek.jpg

Řada Harman Professional

Inkjet By Hahnemühle

Značky Hahnemühle a HARMAN jsou mezi odborníky proslulé pro svoji špičkovou kvalitu.
Značka HARMAN je odvozená od jména Alfreda Harmana, zakladatele společnosti ILFORD. ILFORD je známý jako špičkový výrobce černobílých klasických fotopapírů. HARMAN tyto technologie převzal od společnosti ILFORD v roce 2005. Od té doby pokročil ještě dále a v současné době produkuje ty nejlepší povlaky pro inkoustový tisk, které jsou k nerozeznání od klasických fotografií vzniklých v temné komoře. Hahnemühle znamená nejvyšší kvalitu a odborné znalosti v oblasti výroby papíru.
Již v roce 1998 firma uvedla na trh první špičkové umělecké papíry určené pro inkoustový tisk. V současné době Hahnemühle drží své vedoucí postavení na trhu s digitálními uměleckými papíry. Splňují nejvyšší nároky na estetiku a odolnost.
Dvě legendy. Jeden papír.

Řada FineArt Hahnemühle

Hahnemühle Digital FineArt Collection obsahuje vynikající papíry s různou gramáží a povrchovými strukturami, které jsou určené pro uměleckou fotografii. Rovněž nabízíme plátna pro reprodukce uměleckých děl, fotografie a digitální umění.
S naší zkušenosti jako výrobce uměleckého papíru jsme vyvinuli exkluzivní inkoustový tisk dokumentů. Povrchová struktura, impozantní pocit na pohmat, stejně jako konzervační vlastnosti našich produktů přispěly k získání mezinárodních ocenění TIPA, BiPP a American Photo Awards. Prémiový povlak na originálních uměleckých dílech zachovává jejich hmatovou exkluzivitu a zaručuje dlouhotrvající životnost výtisků, které splňují požadavky muzeí a galerií (ISO 9706). Všechna inkoustová média Hahnemühle umožňují reprodukce výtvarného umění, zaručují nejlepší kontrast a nejjemnější nuance pro působivé obrázky. Úzká spolupráce s předními výrobci profesionálních tiskáren zajišťuje kompatibilitu našich papírů a pláten se všemi tiskárnami při použití různých typů inkoustů. Navíc, naše volné ICC profily pro přechod na digitální správu tisku barev, zajistí nejlepší možný výsledek. Papíry a plátna v naší digitální FineArt kolekci jsou k dispozici ve třech produktových řadách:
Matt FineArt – papíry s matným nátěrem v hladké nebo strukturované povrchové úpravě.
Lesklé – zahrnuje papíry Hahnemühle s lesklým povlakem určené pro inkoustový tisk.
Canvas – plátna s různou gramáží, a to jak matné, tak lesklé nebo s kovovou povrchovou úpravou.