Focení Portrétů

Portrét

Portréty od nás zdůrazní vaši osobnost při využití moderních výtvarných technik.

Cílem je, aby fotografie zobrazila podobu, osobitost nebo náladu portrétovaného. Portrét není náhodný snímek, ale komponovaný obraz osoby ve statické pozici. První portréty vznikaly už ve starověku, vyobrazované osobnosti byly často idealizované nebo byly stylizované tak, aby z obrazů vyzařovalo jejich sociální či profesní zařazení. Bouřlivý rozvoj pak portrét zaznamenal v renesanci či baroku. Od 19. století však malbu nahrazuje fotografie.

Náš ateliér zdůrazňuje výtvarné pojetí portrétu, usiluje o zachycení osobnosti fotografovaného, jeho nitro, stylizujeme snímky tak, aby vycházely z jeho vnitřního rozpoložení. Z portrétu by měla vyzařovat atmosféra období, které portrétovaný prožívá, jeho momentální emoce. Kromě výtvarné stránky jsme si vědomi samozřejmě i dokumentárního účelu portrétu. Jednoduše je naším cílem, abyste si bez obav mohli pověsit na zeď svůj vlastní portrét třeba v nadživotní velikosti a rádi se na něj dívali tak, jak to kdysi dělali například zástupci tradičních šlechtických rodů.

Naše Portrétové Fotografie:

Několik důvodů proč mít portrétovou fotografii

  • Dárek pro blízké osoby
  • Profesionální portrét např. životopis, katalog pro modelku
  • Reklamní účely
  • Charitativní akce

 Firemní portrét

Potřebujete focení portrétů za účelem marketingu či personalistiky. Chcete kvalitní fotografie Vaší společnosti na výraznou propagaci webových stránek? Kvalita portrétních firemních fotografií Vašich zaměstnanců udělá na potencionální dodavatele či obchodní partnery dojem. Nabízíme Vám zhotovení kvalitních firemních fotografií přímo ve Vaší společnosti.

Portrétová fotogalerie a další reference také zde :    Fotogalerie Rajče Profoto-dot