Focení Miminek

Očekávejte profesionální přístup fotografa, časovou flexibilitu při focení. Focení se nemusíte bát, jelikož po celou dobu je miminko ve Vaší blízkosti. Jsme na Vás připraveni. 

Focení miminek

Náš Fotoateliér nabízí příjemné prostředí a pohodlí pro zachycení nádherných okamžiků se svými ratolestmi. Focení miminek patří mezi nejoblíbenější interiérové focení rodičů. Focení nejmenších novorozenců je skutečně lepší svěřit profesionálnímu fotografovi, jelikož tyto fotografie budou v budoucnosti tím jediným co Vám zůstane až se z dětí stanou dospělí.

Co nabízíme :                                          Focení miminka

  • pohodlné a příjemné prostředí ateliéru
  • bezpečnost a kreativitu
  • poradíme Vám s polohami při focení, které by měli být příjemné
  • nemusíte se bát, máme zkušenosti
  • snažíme se o Vaší spokojenost s výsledkem

Vaše miminko se nemusí ničeho obávat, celou dobu bude ve Vaší blízkosti.Nikam nespěcháme, počkáme na nejvhodnější okamžik, který zachytíme.U novorozeněte je výhodou to, že není rozptylován dění kolem něho. Nejen portrétové focení dětí, rodin ale i samotná miminka Vám nafotíme v našem ateliéru.

Naše Fotografie miminek:

 TIP na FOTOTIP : Fotokalendáře s miminkem

Narození miminka patří snad v každé rodině k nejkrásnějším okamžikům a mělo by býti patřičně zdokumentováno fotograficky. Po návratu z porodnice si najděte určitě čas na toto focení, protože může být po dlouhá léta nezapomenutelnou historickou vzpomínkou ny tyto krásné okamžiky díky našim fotografiím z ateliéru Jiřího Štiky. Investice se Vám jistě vyplatí a i Vaši potomci si budou těchto fotografií nesmírně vážit.