Focení

Logo Profoto

Focení v Ateliéru Jiřího Štiky

Fotoateliér v Malešicích Vás přivítá v příjemném prostředí. Hlavními představiteli tohoto fotografického ateliéru jsou fotografové Jiří Štika a Ivana Jakubcová kteří se zaměřují na kvalitní a zákaznicky orientované fotografie a špičkové tiskové služby.

Focení nejen v Ateliéru                         Fotoateliér Profoto-dot

Fotografické služby spočívají na třech základních pilířích – na ateliérových fotografiích (portrét, rodinná fotografie, akt), dále na velkoformátových snímcích z celého světa, které mohou oživit Váš interiér. Třetím pilířem jsou pak služby na přání zákazníků – například produktové fotografie, exteriérové, interiérové, dokumentární (např. svatby, firemní akce).
Vlastníme špičkově vybavený fotoateliér s osvětlovací technikou HENSEL a fototechnikou CANON či Hasselblad. S jejich pomocí jsme schopni vytvořit kvalitní, netradiční a Vašim představám přizpůsobený portrét všech typů (psychologický, stylizovaný, firemní, rodinný apod.), rodinné fotografie či akty. V ateliéru nebo přímo u Vás (restauraci, továrně, kancelářích) zdokumentujeme exteriéry i interiéry, vytvoříme také technicky dokonalé produktové fotografie.

 

Služby ProFotodot.cz

 

* další služby jsou dostupné dle předchozí domluvy s J.Štikou , prosím kontaktujte nás.

Pro focení v exteriéru jsou důležité především tyto základní pravidla :

  • Počasí ( ideálně polojasno až oblačno )
  • Externí blesk
  • Polarizační filtr
  • Deska s difuzorem

 

Další fotogalerie naleznete : Fotogalerie Rajče Profoto-dot